sampleimage_4.jpg
 

Şirket Politikaları


Kalite Politikamız

Firmamız Döküm asansör ağırlığı ve döküm ızgara,mazgal,rogar kapağı,değirmen yedek makinaları Sektöründe Türkiye'nin Önde Gelen Firmaları Arasında Yer Almaktadır. Faaliyet Gösterdiğimiz Döküm Sektörü, Konusunda Titizlik Gerektiren ve Ülke Ekonomisine Büyük Katkılar Sağlayan Bir Sektördür. Döküm ürünlerimizi En Uygun Maliyetlerde Üretmekle Ülke Ekonomisine Katkı Yaptığımıza İnanmaktayız. Bu Sektöre Hizmet Verme Yolundaki Politikamıza Temel Olabilecek Esaslar Aşağıda Belirtilmiştir:

 • Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak
 • Müşteriyi ürünümüz kullanımı ile ilgili detaylı şekilde bilgilendirmek.
 • Her zaman güvenilir bir firma olmak.
 • Müşteriye en hızlı ve ucuz şekilde nakliye şirketleriyle anlaşarak hizmet sunmak.
 • Personelimizin eğitim seviyesini üst seviyede tutmak.
 • Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek.

Markamız & Logomuz

Vizyonumuz

Toplumsal yaşamda saydamlık, ekonomik yaşamda bireyin refah ve istikrarına etkin olarak katkıda bulunmak üzere ticari ve endüstriyel platformlarda verimli ve sürdürülebilir yatırımların gerçekleştirilmesi.

Misyonumuz

Nihai kullanıcıya dayalı olarak işleyen perakende piyasalarda sunulan ürün ve hizmetlerde en çağdaş ticari ve teknolojik uygulamaları izlemek, geliştirmek ve gerçekleştirmek, Türkiye ve bölgemizde bu çalışmaların etkin olarak yürütülebilmesi için gerekli kurumsal imkan ve kabiliyetleri oluşturmak ve değerlendirmek. Temel değerlerimiz:

 • Yaratıcılık Yapılan her işte yaratıcılık esas alınır, farklı görüşler özgürce dile getirilir.
 • Tutarlılık Eylemler ve söylenenler arasında tutarlı bir bağ bulunması gerekir ve mevcudiyeti aranır.
 • Esneklik Olaylar karşısında esnek davranılır, dogmatik tutum sergilemekten kaçınılır.
 • Şeffaflık Gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili sonuç ve gelişmeler sosyal paydaşlara ve çalışanlara açıkça iletilir.
 • Kalite Kalite, hem ürün hem de hizmetlerin olmazsa olmaz bileşeni olarak kabul edilir.
 • Müşteri Odaklılık Yapılan her işin merkezinde müşteri ihtiyaçları ve menfaatleri yer alır.
 • Takım Ruhu Başarının ancak birlikte çalışılarak elde edileceği düşüncesi ve inancıyla takımın her üyesi birbirine saygı duyarak destek verir.
 
 

Yerleşim

Firmamız 3000 m² kapalı alan üzerine kurulmuştur. Üretim kapasitesi 2500 ton/yıl düzeyindedir. 0.5 kg ile 1000 kg arasındaki dökümlerin sfero ve pik döküm üretimi yapılabilmektedir. Tüm prosesler Avrupa ve uluslar arası normlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Müşteri memnuniyeti firmamızın temel prensibidir. Konularında uzman olan elemanlarımız müşteri beklentilerini bütünüyle karşılamak için çaba göstermektedir. Bu amaçla metot geliştirmek ve yeni, prosesleri uygulamak için çalışmaktadırlar.

Karabulut Döküm oldukça donanımlı bir laboratuvara sahiptir. Burada, gerekli kontroller, malzeme kabulü, üretim işlemleri ve teslimat öncesini de kapsayacak şekilde yapılmaktadır .

Model takım ve gerekli ekipmanlar, ilgili teknik resimler ve müşteri ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Bu hazırlık sırasında kalıplama kısmı ile gerekli danışmalar yapılarak, ekipmanların kullanım öncesi kontrolleri ve uygunluğu sağlanmaktadır.

 

Tarihçemiz

1975 yılında küçük bir atölyede kurulan Karabulut Döküm yıllara dayalı tecrübesini yeni teknolojilerle birleştirerek her geçen gün daha da büyüyen yapısı ve hizmet odaklı, kaliteli üretim stratejileriyle üretim yaparak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak suretiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.
 

"Omuzlarımızdaki en ağır yük müşterilerimizin güvenidir. Ama taşımaktan yorulmuyoruz..." M.Karabulut

Bu Konuda 5 Yorum var

Yorum Yaz

İsim: Gerekli Alan.
Email: Gerekli Alan. Yayınlanmaz
Website:
Doğrulama Kodu: Gerekli Alan.
Yorumunuz: Gerekli Alan.