YASAL UYARI

Yasal Uyarı

Bu sitenin telif hakkı sahibi Karabulut Döküm San.Tic.Ltd.Şti. dir.Bu sitenin içeriği sadece yazılı onay ile indirilebilir. Site içeriğinin kopyalanarak düzenlenmesi ve/veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. Diğer internet sitelerine verilen bağlantılar tamamen ziyaretçilere kolaylık sağlamak içindir. Bu web sitesinde marka ve ürün adları yasalarla üçüncü şahıslara karşı korunur kullanılamaz. Bu web sitesi müşterilerimiz için bir hizmettir. Karabulut Döküm San.Tic.Ltd.Şti. Web sitesi, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir, ancak bu bilgiler ticari amaçla kullanılamaz.

Sitede yayımlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, güvenirliği ve tamlığı konusunda tüm titiz çalışmalara rağmen, olabilecek hatalardan Karabulut Döküm San.Tic.Ltd.Şti. hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya teknik nedenlerle siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, Karabulut Döküm San.Tic.Ltd.Şti.'e hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez.

Karabulut Döküm San.Tic.Ltd.Şti. sitede yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir. Site içerisindeki bilgilerin bir kısmı doğrudan, bir kısmıda diğer kaynaklardan sağlanarak Karabulut Döküm San.Tic.Ltd.Şti. tarafından yayınlanmakta olup, telif hakkı ve diğer her türlü hak Karabulut Döküm San.Tic.Ltd.Şti.' e aittir. Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, içeriği ve güncelliğinden Karabulut Döküm San.Tic.Ltd.Şti. sorumlu tutulamaz. Bu site Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır.

Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmış olup bu gibi hallerde sorumlu kişiler hakkında gerekli yasal yollara başvurulacaktır. Sistem ve buna bağlı ekipmanlar izlenmekte ve denetlenmektedir. Kullanıcılar kendilerine ait bilgilere erişebileceğini ve gerektiğinde yetkili makamlara iletebileceğini göz önünde bulundurmalıdırlar.